Balıkçı gemisinde lezzet yolculuğuna hazırmısınız?


Mekanımızda balık-meze çeşitlerimiz günlük olup şeffaf ve steril ortamda şeflerimiz tarafından özenle hazırlanmaktadır. Özel günlerde yapılan toplantılar, doğum günleri, aile toplantıları için size özel çözümlerimiz mevcuttur. h5>

Sabah 11:00' den akşam 00:00 'a kadar ( son müşteri bitimine kadar ) açık olan mekanımızda; Balık çorbamızla güne başlayabilirsiniz. Hafta içi her gün öğlen menüsü tercih ederek masa ve paket servisimizden faydalanabilirsiniz. Gün içersinde istediğiniz vakitte zengin balık tezgahımızdan seçtiğiniz balık ve meze çeşitlerimizi afiyetle yiyebilirsiniz..


  • Antalya'nın en keyifli balık restorantıyız.
  • Balık-Mezelerimiz her daim taze ve lezzetlidir.
  • Hızlı ve güleryüzlü servisimiz.
  • Memnuniyetiniz için çalışan personelimizle.

Lezzet ve keyif dolu sofralarda buluşmak ümidiyle…

Balıkçı gemisi, sıcak atmosferinde tanıdık simalarla dolup taşan masaları, taptaze balıkları, sürekli yenilenen menüsü ve lezzetli yemekleri ile sadık müşteri kitlesini her gün artırarak başarısını sürdürüyor. Daima lezzetli, Daima keyifli 2015 yılında yenilenen ve kapasitesi arttırılan salonuyla daha kalabalık grupları ağırlamaya hazır hale gelen Balıkçı gemisi, şirket yemeklerinizi en verimli yollardan hayata geçirmek amacıyla hazırlanmış yeni menu uygulamaları ile sizleri misafir etmeye hazır.